Ogłoszenia 10.11.2019 r. - 17.11.2019 r.

Dziś 32. NIEDZIELA ZWYKŁA.

• W dzisiejszą niedzielę kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  • Z tyłu kościoła jest zbiórka na dzieła podejmowane na Bliskim Wschodzie przez Papieskie Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  • Witamy w naszej parafii o. Jarosława Wachowskiego, oblata, który głosi dziś homilie o tematyce misyjnej a po mszach, z tyłu kościoła rozprowadza kalendarz misyjny jako pomoc dla MISJI.
  • Za wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać.
  • Mszą św. o godz. 15.00 rozpoczynamy dziś czuwanie pokutno – wynagradzające za Polskę, za kapłanów, za rodziny i za Parafię. Adoracja potrwa do wtorku 12 listopada do godz. 21.00. Miejscem czuwania jest kaplica Matki Boskiej Kapłańskiej.
  1. W poniedziałek, 11 listopada serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny z okazji Święta Niepodległości. Msza odbędzie się w kościele Wniebowzięcia NMP o godz. 10:00. Po Eucharystii, uroczystości przy pomniku Powstańców Śląskich. W naszej parafii Msz św. w int. Ojczyzny o godz. 18.00.
  2. We wtorek o godz. 12.00 początek nowenny pompejańskiej, a o godz. 17.15 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z Godziną Różańcową, którą poprowadzi Legion Maryi MB Łaskawej.
  3. W środę 13 listopada – po wieczornej Mszy św. – zapraszamy na Wieczernik Przyjaciół Najświętszego Sakramentu w domu parafialnym.
  4. W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy do miesięcznej spowiedzi świętej uczniów szkół ponadpodstawowych.
  5. W czwartek o godz. 19.15 zapraszamy na probostwo Duszpasterską Radę Parafialną.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy o godz. 7.30 na nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego.
  7. W sobotę o 16.30 katecheza przedchrzcielna.
  8. Przypominamy i zapraszamy na spektakl pt. „Tajemnica Eucharystii” na podstawie wizji boliwijskiej mistyczki i stygmatyczki Cataliny Rivas. Spektakl odbędzie się 17 listopada o godz. 18.00.
  9. Odwiedziny kolędowe rozpoczynamy od Osiedla Przemysława 15 listopada. W czasie odwiedzin duszpasterskich nie będzie okazji do spowiedzi św. w niedziele przed Mszą św. o godz. 15.00 i 20.00.
  10. Z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego, nowy numer Małego Gościa.