Ogłoszenia 12.01.2020r. - 19.01.2020 r.

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

• Dzisiejsze święto jest wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego.
  • W dzisiejszą niedzielę kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafialne. W przyszłą niedzielę kolekta będzie na archidiecezję.
  • Za wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać.
  • Dziś o godzinie 16.00 zapraszamy na NIESZPORY KOLĘDOWE.
  1. We wtorek o godz. 17.15 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i Godzinę Różańcową, którą poprowadzi LM Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.
  2. "Życzliwymi bądźmy" (por. Dz 28,2) – pod tym hasłem rozpoczynamy w sobotę tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niechaj intencja jedności stanie się przedmiotem intensywnej modlitwy zarówno osobistej, jak i w czasie nabożeństw parafialnych.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, o godz. 7.30 zapraszamy tego dnia na nabożeństwo ku czci Jezusa Miłosiernego. Wieczorem o godz. 19.00 rozpocznie się WIECZÓR UWIELBIENIA.
  4. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 przyjmujących Pielgrzymujące Sanktuarium Matki Bożej i składających duchowe dary i prośby do stągwi.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15.00 będzie udzielany sakrament chrztu świętego. Nauka przedchrzcielna będzie w sobotę o godz. 16.30.
  6. Dziś kończymy odwiedziny duszpasterskie, kolęda dodatkowa będzie 1 lutego 2020 r. Zapisy w kancelarii parafialnej
  7. W okresie ferii kancelaria będzie czynna w poniedziałek i środę od 15.30 do 17.30 oraz w piątek od 9.00 do 11.00.
  8. Z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.