Ogłoszenia 23.02.2020 r. - 01.03.2020 r.

Dziś VII NIEDZIELA ZWYKŁA

• W dzisiejszą niedzielę kolekta jest przeznaczona na zakup organów.
  • W środę popielcową kolekta będzie miała charakter jałmużny postnej a za tydzień kolekta będzie na bieżące opłaty parafialne.
  • Za wszystkie ofiary składamy Bóg Zapłać.
  • Od dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy wszystkich do abstynencji od napojów alkoholowych i dania świadectwa poprzez wpis do parafialnej Księgo Abstynencji (Trzeźwościowej).
  • Dziś rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo o charakterze błagalnym i wynagradzającym za popełnione grzechy. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie dziś o godz. 16.00 do 20.00. W poniedziałek i wtorek od godz. 7.30 do 10.00 oraz od 15.00 do 18.00.
  • W związku z adoracją nie będzie dziś nabożeństwa popołudniowego.
  • Wtorkową Godzinę Różańcową poprowadzi Stowarzyszenie Patronki Dobrej Śmierci.
  • Bardzo serdecznie zachęcamy do nawiedzenia w tych dniach naszego kościoła na krótką adorację.
  1. Od środy popielcowej rozpoczynamy okres wielkiego postu. Msze św. w tym dniu będą odprawione o godz. 7.00; 10.00; 16.30 (z udziałem dzieci) i 18.00. Posypanie popiołem będzie w czasie każdej Mszy św. W środę popielcową obowiązuje post i wstrzemięźliwość tzn. zakaz spożywania mięsa i tylko jeden posiłek do syta w ciągu dnia.
  2. NABOŻEŃSTWA PASYJNE: Droga krzyżowa dla dorosłych w piątek o godz. 17.15; dla dzieci w czwartek o godz. 17.15; Gorzkie żale i kazanie pasyjne w niedzielę o godz. 16.00. Kazania pasyjne będzie głosił ks. Tomasz Żołna.
  3. I piątek Wielkiego Postu, to dzień modlitwy wynagradzającej oraz postu w intencji ofiar wykorzystania seksualnego i ich rodzin; za osoby duchowne żyjące niemoralnie, które sieją zgorszenie.
  4. W sobotę 29 lutego zapraszamy do krypty na 10. godzinne uwielbienie, które rozpocznie się o godz. 11.00. Mszą św.
  5. Dziś alumni WŚSD rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu. Polecamy ich i rekolekcjonistę modlitwie wszystkich wiernych. Święcenia odbędą się w sobotę 29 lutego br.
  6. Z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.
  7. Telefon 24/7 – 797 876 709