Ogłoszenia 08.09.2019 r. - 15.09.2019 r.

Dziś 23. NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. W przyszłą niedzielę będziemy gościć misjonarza z Likumbi - w Zambii, ks. Piotra Kołcza, który będzie głosił Słowo Boże i po każdej Mszy św. zbierał ofiary na misje.
  • Za wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać.
  • Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.00.
  • Pierwsze spotkanie dla rodziców, którzy chcą posłać dzieci do wczesnej komunii świętej będzie 17.09 o 17.00 w Domu Parafialnym.
  1. Od wtorku (15.00) do czwartku (21.00) w kaplicy Matki Boskiej Kapłańskiej trwać będzie czuwanie pokutno – wynagradzające za Polskę, za kapłanów, za rodziny i za Parafię.
  2. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w int. Ojczyzny o godz. 18.00.
  3. W czwartek przypada Uroczystość NMP Piekarskiej.
  4. W piątek zapraszamy o godz. 20.00 na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. W ramach nabożeństwa odmówimy różaniec i będziemy uczestniczyć w Mszy św. z procesją.
  5. W sobotę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia, wierni gromadzą się w Włocławku na lotnisku Kruszyn. Z Wodzisławia jest organizowany wyjazd. Zapisy pod nr telefonu 509 205 157. Wierni, którzy nie mogą pojechać zapraszamy pod krzyż w naszym kościele na APEL POD KRZYŻEM. Różaniec godz. 20.30, Apel Jasnogórski 21.00 i Przyjęcie Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  6. W niedzielę 15 września przypada 29 rocznica poświęcenia kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 w int. budowniczych naszego kościoła. Po Mszy św. o 16.00 nie będzie nieszporów, ale będzie ROZESŁANIE grup parafialnych do pracy apostolskiej. Każda grupa otrzyma świecę symbolizującą Światło Chrystusa. O godz. 17.00 zapraszamy do krypty kościoła na spotkanie i koncert z kierownikiem Kliniki Transplantacji Szpiku i Onkohematologii w Gliwicach, profesorem Sebastianem Giebelem oraz jego zespołem muzycznym Autentikos. W sobotę 14.09 zapraszamy również na FESTYN SZKOLNO – PARAFIALNY, który będzie trwał od 11.00 do 20.00 na parkingu kościelnym.
  7. W następną niedziele o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. chrzcielna. W sobotę o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i chrzestnych na naukę chrzcielną.
  8. Z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i nowy numer Małego Gościa.