Odwiedziny duszpasterskie

W piątek 15 listopada rozpoczynamy w naszej parafii ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE. Niech ten czas przyniesie nam wiele dobra, ożywi naszą wspólnotę parafialną, pozwoli bardziej się nam poznać, abyśmy stali się bardziej Kościołem.

Czytaj więcej...

Uroczystość Wszystkich Świętych

W piątek – 1 listopada – będziemy przeżywać Ur. Wszystkich Świętych. Porządek nabożeństw jest taki jak w niedzielę. Nie będzie we Wszystkich Świętych Mszy św. o godz. 20.00.

Czytaj więcej...

Marsz Wszystkich Świętych

W czwartek 31 października, przed Uroczystością Wszystkich Świętych po Mszy św. o 18.00 wyruszy z naszej parafii MARSZ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Prosimy o zabranie ze sobą zniczy lub świec oraz zaopatrzyć się w kotylion z imieniem świętego. Dzieci zachęcamy aby ubrały się za ulubionego świętego.

Nauki przedślubne i dzień skupienia

Nauki przedślubne w listopadzie 2019 r. odbędą się w terminach:

  • 04 listopad o godz. 19.00 - ks. Janusz Badura
  • 11 listopad o godz. 19.00 - Pani Paulina Goździk
  • 18 listopad o godz. 19.00 - ks. Janusz Badura
  • 25 listopad o godz. 16.00 - 18.00 - Pani Joanna Pawletko (umawiamy się indywidualnie pod nr tel. 789 107 676)

Dzień skupienia dla narzeczonych:

  • 8 grudnia o godz. 14.00 w kościele (konferencja + adoracja i okazja do spowiedzi św. + Msza św.)

Przygotowanie do bierzmowania

W piątek 25,10 o godz. 17.15 zapraszamy do kościoła kandydatów do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas VIII, która chce głębiej zakorzenić się w Bożym synostwie, ściślej zjednoczyć z Chrystusem, udoskonalić swoją więź z Kościołem, oraz mężnie wyznawać imię Chrystusa.